Кожна людина, чи то жінка, чи то чоловік або дитина, переживають стреси на різні негативні події в їх житті. Страх за своє життя та здоров’я , як захисна реакція, супроводжує стресові ситуації людини. Війна в Україні впливає на психічне здоров’я людей та посилює випадки насильства до жінок та дітей, як найбільш слабкої фізично статі та економічно залежної в більшості випадків від партнера-чоловіка.

Постійне перебування в стресових ситуаціях породжує у людини синдром посттравматичного стресового розладу (ПТСР), наслідком якого з’являються хвороби фізичного плану та психічного стану людини.          Попередити наслідки ПТСР можна шляхом подолання стресових станів як самостійно, так і за допомогою психолога, психотерапевта.

В Центрі Психологічної підтримки громадської організації «Жіночого інформаційно-консультативного центру» жінки та дівчатка зможуть пройти безоплатні навчання та отримати навички самодопомоги для подолання стресів. Психологи Центру надають безоплатну індивідуальну психологічну підтримку та допомагають вирішити соціальні життєві проблеми.

Телефонуйте на телефонні лінії ГО ЖІКЦ:

психологічної допомоги 067-457-38-38

інформаційної підтримки 096-456-55-56 для вирішення ваших життєвих проблем.

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь