Під такою назвою розпочато проект громадської організації «Жіночого інформаційно-консультативного центру» спрямований на зміни в свідомості населення Житомирщини стосовно сексуального насильства, сексуальної експлуатації, сексуальних домагань, як порушення прав людини на гідне поводження, тілесну недоторканість, захист від тортур та зґвалтування, що гарантуються загальною Декларацією прав людини, Конституцією України та законами України.

Але гендерно зумовлене насильство, іншими словами насильство за ознакою статі, включає такі поняття як:  домашнє насильство, фізичне, психологічне, економічне, емоційне, і може бути скоєне до осіб як жіночої , так і чоловічої статі, незалежно від віку.

Проведення інформаційних заходів з підвищення обізнаності  жіночого населення Житомирської області є одним з напрямків даного проекту і включатиме відео лекторії, вебінари, поширення тематичних повідомлень в соцмережах.

В Центрі психологічної підтримки, який відкрито в м. Житомир, психологи організації надають психологічну індивідуальну підтримку жінкам, здійснюють психосоціальний супровід жінок у вирішенні їх життєвих потреб, допомагають подолати кризові стани.

Телефон психологічної підтримки 067-457-38-38

Для жінок та дівчаток, які хочуть навчитися самостійно долати руйнівні для організму стресові стани,  проводяться курси самодопомоги по знаттю стресу.

Всім учасницям інформаційних і навчальних заходів видаються подарунки за сміливість ЗНАТИ і бажати ЗАХИЩАТИСЯ набори «гідності»- набори засобів для жіночої гігієни.

Всі послуги безоплатні завдяки фінансовій підтримці проекту Міжнародним Медичним Корпусом ( ІМС).

         Телефонна інформаційна лінія підтримки 096-456-55-56

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь