мешканці Брониківської сільської ОТГ 20 лютого 2020 р. на тренінгу з попередження торгівлі людьми в громаді. Прийняли участь 22 учасниці: 9 працівників відділів сільської ради, 8 бібліотекарів, вчитель, 2 заступника директора з виховної роботи ЗОШ, психолог, медпрацівник, громадський інспектор з охорони дитинства.

При картуванні населення щодо наявності груп ризику, людей з уразливим станом та організацій, які з такими людьми контактують на території ОТГ з’ясувалося, що учасниці не замислювалися над такою статистикою. Постає тоді питання: Як можна планувати заходи та бюджети по соціальній роботі з населенням, з питань попередження злочинів не володіючи даними місцевої статистики? Погодились представники сільської ради, що необхідно володіти аналізом стану громади для планування і безпеки і розвитку громади, зокрема збереженню людського потенціалу.

Тренінг проведено в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громад Житомирщини у сфері протидії торгівлі людьми» за підтримки Фонду сприяння демократії.

Ро анів 7Романів 2 (1)Романів 4 (1)Романів 4 (2)

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь