IMG_4397

Зі слів учасниці тренінгу:  “Молодь не бажає важко працювати на землі. Більшість орієнтована на пропозиції роботи за кордоном. Нам потрібно знати як допомогти молодим людям безпечно працевлаштовуватися за межами України та уникнути торгівлі людьми…”

Тренерка ГО ЖІКЦ Марія Климчук та Голова ГО ЖІКЦ Ірина Бабенко проводили навчання старост з організації превентивної роботи в селах з протидії торгівлі людьми в рамках проекту ” Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми”, який вже третій рік на Житомирщині реалізується за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади та Мінсоцполітики України.

Учасники та учасниці тренінгу активно включилися в аналіз місцевого населення щодо груп ризику, ймовірність яких стати жертвою торгівлі людьми висока. Обговорення заходів з попередження ризиків стало для учасниць найважливішою вправою тренінгу. Всі погодились приєднатися до проведення національних інформаційних кампаній проти торгівлі людьми. Для розповсюдження інформації серед своїх односельчан старости отримали набори інформаційних буклетів.

IMG_4400

IMG_4403

@OSCE Project Co-ordinator in Ukraine@Morcos_DEV@CanEmbUkraine@WaschukCanUA@CanadaDev#людинаНЕтовар

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Напишіть відгук