Цінність кожної людини : працездатного віку, молодих, підлітків, – які б залишалися в громаді, працювали, мали гідну зарплату, гарні умови для побуту та відпочинку, обговорювали під час тренінгу з протидії торгівлі людьми та попередженні нелегальної міграції активні мешканці Чижівської громаді 28 лютого.

Постраждати від торгівлі людьми може будь- хто. Тренерка Марія Климчук розповіла багато історій постраждалих мешканців Житомирщини, які потрапили до рук торгівців людьми , як їм вдалося вирватись з полону, і яку отримували допомогу від Жіночого інформаційно-консультативного центру. Учасниці тренінгу дізналися про види торгівлі людьми: примусову працю, примусове жебракування, сексуальну експлуатацію, втягнення в злочинну діяльність, незаконну трансплантацію органів, про звичаї подібні до рабства. Прямі і непрямі ознаки торгівлі людьми відпрацьовували на прикладах історій постраждалих від торгівлі людьми. «Тепер я знаю на що звертати увагу при розмові з повернутими  трудовими мігрантами в громаду», – сказала фахівець із соціальної роботи сільської ради. Всі дійшли згоди, що потрібно не тільки попереджати людей, щоб були обачні при подорожі за кордон, але й потрібно надавати допомогу тим, хто вирвався з полону. Інакше в громаді не буде кому працювати та народжувати дітей.

В тренінгу прийняли участь 22 жінки: освітяни (4), бібліотекари (4), завідувачки сільськими клубами (7), медпрацівниці (4), практичний психолог (1), працівник сільради(2).

Навчання відбулося за підтримки Фонду сприяння демократії в рамках проекту «Зміцнення потенціалу об’єднаних територіальних громад у сфері протидії торгівлі людьми»

IMG_20200228_121424_resized_20200302_093746630Чижівка 1Чижівка 3Чижівкка 2

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь