відбулася в приміщенні Чуднівської райдержадміністрації на засіданні «круглого столу» з представниками Краснопільської, Вільшанської сільських ОТГ, Чуднівської міської ОТГ спільно з членами районної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної політики, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

«Торгівлі людьми починається в громадах», так почала свою презентацію Ірина Бабенко, координатор проекту в Житомирській області «Зміцнення потенціалу об’єднаних територіальних громад Житомирщини у сфері протидії торгівлі людьми», який підтримано Фондом сприяння демократії Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Причини, які штовхають людей погоджуватися на ризиковані пропозиції щодо нелегального працевлаштування, пояснюються складними життєвими обставинами цих людей, відсутністю роботи, мізерними доходами, або борговою залежністю та безпорадністю вирішити ці проблеми за місцем проживання, в Україні. І саме обізнаність про торгівлю людьми  керівниками апарату ОТГ, керівниками організацій ОТГ, депутатами та членами виконкомів, вчителями, бібліотекарями, старостами сіл допоможе надати таким особам корисну інформацію, щоб не зробити помилки при пошуку роботи за кордоном та не стати жертвою торгівців людьми.

Представники ОТГ погодились з тим, що необхідно провести навчальні тренінги для активу громади та проводити інформування населення про безпеку при працевлаштуванні за кордоном. Важливим стане питання про співпрацю ОТГ у сфері протидії торгівлі людьми та наданні допомоги постраждалим особам. Всі ці питання будуть обговорюватись з членами громади та керівництвом ОТГ протягом  реалізації проекту враховуючи діюче законодавство та можливості громад.

 

На@OSCE Project Co-ordinator in Ukraine@Morcos_DEV@CanEmbUkraine@WaschukCanUA@CanadaDev#людинаНЕтовар

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь