OLYMPUS DIGITAL CAMERA

7 жовтня 2015 року в Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги представлено п’єсу «СЕМЬ» (Сім) житомирянам. З вступним словом виступив посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат наголосивши про глобальну проблему насильства щодо жінок в усьому світі та закликав до ґендерного рівноправ’я та поділився прикладами вирішенні даної проблеми у власній країні.

Соціальна вистава заснована на реальних історіях семи жінок – активісток з різних куточків світу. П’єса відбувалася у незвичній для глядача формі, у вигляді сценічних читань, які виконувалися сімома особами, що представляли різні сфери суспільства: активісти, медичні працівники, режисер, ведуча радіомовлення, співачка. Це унікальний та захоплюючий спосіб підвищити свою обізнаність з питання жіночих прав.

ЖІКЦ випала нагода не лише бути глядачами, але й учасниками даного заходу. Організацією було проведено інформаційну кампанію у напрямку попередження торгівлі людьми та домашнього насильства, роздано інформаційні буклети з «гарячими лініями» та формами допомоги, яка надається постраждалим особам.

Виставу «Сім» та її концепцію ініціювала продюсер Хедда Крауз Сьйорген у співпраці з Національним театром Швеції (Riksteatern) та Шведським інститутом.

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Напишіть відгук