12 лютого в Новоград-Волинській міській об’єднаній територіальній громаді на тренінгу з протидії торгівлі людьми прийняли участь заступники з виховної роботи навчальних закладів (10), бібліотекари (5), фахівці із соціальної роботи (2), фахівці міського центру зайнятості (2), головний спеціаліст управління сім’ї, молоді та спорту, головний спеціаліст- юрконсульт служби у справах дітей, заступник начальника відділу охорони здоров’я міської ради. Всього 22 учасниці тренінгу.

Особливістю групи учасниць була їх мотивована участь, а саме отримати інформацію, методологію та практичні поради для профілактичних заходів для молоді та батьків, для дорослого населення. Одна учасниця представилась тренером і що проводить постійно такі заходи для безробітних. Тренер Марія Климчук запевнила присутніх , що  їх очікування та мета тренінгу « Формування безпечного середовища в громадах Житомирщини щодо проявів торгівлі людьми» співпадають.

З учасницями були розглянуті різні засоби проведення інформаційних заходів: відеопродукція, друкована продукція, інтернет-ресурси та Нов-Вол тренінг 4Нов-Вол тренінг 3методи : виховні години, відеолекторії, консультації, вуличні акції, інформаційні повідомлення в місцевих ЗМІ.

На тренінг завітали заступник голови Новоград-Волинської міської ОТГ та начальник відділу у справах сім’ї, молоді ,спорту та культури, відповідальний за цей напрямок соціальної політики – протидія торгівлі людьми. Координатор проекту Ірина Бабенко обговорила з ними перспективи співпраці з іншими чотирма ОТГ даного району з питання надання допомоги постраждалим особам від торгівлі людьми.

Новоград -Вол тренінг 1Нов-Вол тренінг 6Нов -Вол тренінг 5

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь