17 січня 2019 року громадська організація “Жіночий інформаційно-консультативний центр” провела тренінг для 12 учасників, начальників та головних спеціалістів відділів УПСЗН та СМС районних державних адміністрацій Житомирської області, продовжуючи діяльність у рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ та Міністерства соціальної політики “Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми”.

Головна мета проекту – підвищення ефективності українських установ у боротьбі з торгівлею людьми. Проект  з 2014 по 2019 рік включно надає підтримку українським державним установам та організаціям, а також громадськості в покращенні механізмів звернень для постраждалих від торгівлі людьми в Україні.
Проект спрямовано на розвиток вторинної законодавчої бази, яка буде підтримувати Закон України “Про боротьбу з торгівлею людьми” та буде оперативною базою для надання підтримки жертвам торгівлі людьми, підвищить можливості державних органів влади та громадянського суспільства щодо надання допомоги постраждалим.

(null)IMG_4057IMG_4059IMG_4071IMG_4076IMG_4099

 


Національний механізм взаємодії суб’єктів. Детальніше…


Кожен постраждалий має право на допомогу. Детальніше…Дивитися інші заходи ГО ЖІКЦ@OSCE Project Co-ordinator in Ukraine@Morcos_DEV@CanEmbUkraine@WaschukCanUA@CanadaDev#людинаНЕтовар

 

GOC_colour_en
LOGO_OSCE_Ukraine_UKR_LOGOTYPE_RGB
мин соц полит - логотип
Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь