В рамках реалізації проекту ГО ЖІКЦ “Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Житомирській області”,  за підтримки МОМ – представництва ООН в Україні, розпочато проведення дводенних тренінгів для фахівців соціальної сфери, сфери освіти та охорони здоров’я виконавчих органів влади і місцевих рад.

На тренінгу “Комплексна допомога постраждалим від торгівлі людьми” взяли участь фахівці з 23 громад, відповідальні за соціальний супровід осіб-мешканців громад, які постраждали від торгівлі людьми ( ОПТЛ). Учасниці і учасник тренінгу глибше освоїли національне законодавство з питань надання безоплатної допомоги медичної, психологічної, правової для ОПТЛ; з питань оформлення документів на отримання постраждалими особами Статусу ОПТЛ від держави та одноразову матеріальну допомогу.

Навичкам надання первинної психологічної допомоги навчали фахівців соціальної сфери, що має допомогти фахівцям захистити себе від вигорання та допомогти людині подолати стрес,  прийняти усвідомлене рішення на отримання допомоги і овлення свого психічного і фізичного здоров’я.

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь