13-14 вересня відбувся в Житомирі тренінг “Впровадження НМВ суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Житомирській області. Регіональний компонент в Бердичівському районі” за підтримки МОМ-представництва ООН в Україні та Агенції США з міжнародного розвитку.

Головним завданням тренінгу є налагодження взаємодії між фахівцями громад Бердичівського району та виконавчих органів влади Бердичівської військової адміністрації з питань виявлення і надання допомоги ОПТЛ ( постраждалим від торгівлі людьми)

Відповідальні спеціалісти за ведення випадків торгівлі людьми та надання допомоги постраждалимз з 10 громад Бердичівського району  спільно із спеціалістами Бердичівської ВДА на чолі з заступником голови Катериною Вислоцькою, навчалися спільно вирішувати складні ситуації, пов’язані з торгівлею людьми. За 2 дні спільної роботи учасники і учасниці опанували механізми перенаправлення ОПТЛ до спеціалізованих служб, Національний механізм взаємодії, роль кожного суб’єкта на регіональному, районному та місцевоу рівні у протидії торгівлі людьми.

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь