2-4 листопада у м. Львові на Бізнес Форумі сільських жінок взяли участь та висловили свою підтримку програмами та фінансуванням високоповажне представництво: Посол Канади в Україні Наталка Цмоць, , менеджерка Канадської організації Socodevi Ерін Маски, заступник директора департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтергації Тетяна Мовчан, депутат ВРУ, засновниця Українського Жіночого Конгресу Марія Іонова, директор Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Тетяна Гетьман, керівник проекту «Сільськогосподарська дорадча служба» Максим Максимов, координаторка по роботы з партнерами Oxfam Ukraine Катерина Українець, Голова бізнес-мережі сільських жінок Софія Буртак та менеджерка Фонду жіночого підприємництва Ярослава Сорокопуд.

Майже 150 жінок з сіл України, фермерки та підприємиці, презентували свою діяльність у таких галузях виробництва, як виробництво молока, сироваріння, пасічництво, вирощування та переробка зернових культур, ягідництво та овочівництво, вироблення крафтової продукції: пастили з ягід, яблучних чіпсів, трав’яних лікарських зборів, косметичної продукції з лаванди та іншої корисної продукції.

Сільські жінки відіграють вирішальну роль у забезпеченні продовольчої безпеки та харчування, викоріненні бідності в сільській місцевості та забезпечення добробуту своїх сімей, однак потребують підтримки в подоланні перешкод для розвитку : негативного впливу гендерних стереотипів та дискримінації, які позбавляють жінок до їх справедливого доступу до ресурсів, активів та можливостей.

Метою діяльності Бізнес Мережі Сільських жінок є розбудова спільноти сільських жінок, захист їхніх прав та інтересів, посилення їхнього лідерства, розширення доступу до послуг освіти та охорони здоров’я, сприяння доступу жінок до прийняття рішень та управління справами в громаді.

Головною метою Бізнес Форуму було вироблення стратегі та плану дій на 2024 рік, нагородження грантами на підтримку реалізації  бізнес проектів сільських жінок та проведення майстер-класів з лідерства, психологічного і жіночого здоров’я.

Ярослава Сорокопуд на високому професійному рівні модерувала групову роботу учасниць форуму, об’єднуючи їх ідеями, баченням , синергією прагнень та партріотичним духом.

 

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь