LEO_4484       12 січня 2017 року м. Житомир продовжив естафету Національної інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми встановленням інсталяції « ГРАНІ3»

     З ініціативи Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Міністерства соціальної політики України, за сприяння Житомирської міської державної адміністрації відбулось відкриття інсталяції «ГРАНІ3» та брифінг для ЗМІ 12 січня 2017р., з 14:00 до 15:00, в м. Житомир на вул. Новий Бульвар, 4 (напроти обласної бібліотеки).

      «ГРАНІ3» – тимчасова інсталяція, покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Інсталяція «ГРАНІ3»  надає важливу інформацію про явище торгівлі людьми, знайомить із реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами гарячих ліній із протидії торгівлі людьми). Інсталяція розміщена в Житомирі до 24 січня 2017 р., а потім подорожуватиме іншими регіонами України.

         У відкритті інсталяції та брифінгу з нагоди відкриття  взяли участь:

Ірина Мидловець, спеціаліст Програми протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні; Світлана Миколаївна ГреLEO_4494сь, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації;  керівництво Житомирської міської ради; члени обласної координаційної ради з питань демографічного розвитку, гендерної рівності, сімейної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

     Виконавчим партнером МОМ в реалізації Національної інформаційної кампанії «ГРАНІ3» в м. Житомир є громадська організація «Жіночий інформаційно-консультативний центр», яка протягом 17 років проводить превентивну діяльність в сфері протидії торгівлі людьми на Житомирщині, допомогла 220 постраждалим особам від цього злочину, та протягом двох тижнів буде надавати консультативні послуги мешканцям міста.

????????????????????????????????????

Національна інформаційна кампанія «ГРАНІ3» проводиться Представництвом МОМ в Україні у партнерстві з Міністерством соціальної політики України за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

LEO_4503

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare