11-12 жовтня відбувся тренінг для суб’єктів національного механізму взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми Коростенського району. Представники Іршанської, Білокоровицької, Олевської, Овруцької, Малинської, Чоповицької, Народицької, Словечанської, Коростенської територіальних громад та Коростенської військової районної адміністрації пройшли навчання з питань організації заходів з попередження проявів торгівлі людьми на території громад, виявлення постраждалих осіб від торгівлі людьми серед мешканців громад та внутрішньо переміщених осіб, з надання комплексної допомоги постраждалим від держави та гуманітарних фондів, та з налагодження взаємодії між спеціалізованими службами району для взаємодопомоги у вирішенні складних питань у цій сфері.

Тренінг проведено фахівцями ГО «Жіночого інформаційно-консультативного центру» : тренерками Марією Климчук та Людмилою Кулік, координатором проекту Іриною Бабенко.

Захід відбувся за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції- Представництва ООН в Україні та Агенції США з міжнародного розвитку в рамках національного проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні. Регіональний компонент у Житомирські області»

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь