IMG_40502 березня 2017 р.  відбулось засідання обласної робочої групи з питань протидії торгівлі людьми у сфері працевлаштування за кордоном, разом із студентами, в аудиторії Житомирського державного технологічного університету. Засідання відкрив заступник голови Житомирської облдержадміністрації, Ярослав Лагута. В своїй промові пан Лагута розповів про ризики нелегального працевлаштування за кордоном та висловив незгоду на виїзд молодих спеціалістів за кордон та їх працю на розвиток інших країн. Пан Лагута повідомив, що в Житомирській області вже працює 395 підприємств з іноземними інвестиціями та формується ринок праці.

Ректор ЖДТУ пан Євдокимов повідомив про наявність великої кількості програм міжнародної академічної, наукової мобільності, за якими студенти виїздять за кордон, й керівництво закладу зацікавлено в їх безпеці.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту Світлана Бойм розповіла студентам про види торгівлі людьми, правила оформлення трудових контрактів для праці за кордоном, та перевірку легальності роботи посередників з закордонного працевлаштування. В Житомирській області працюють 20 ліцензіатів з працевлаштування за кордоном.

За телефонами: 47-47-26 та 47-47-10 можна отримати консультацію, та перевірити достовірність інформації, яку посередники пропонують шукачам роботи за кордоном. Пані Бойм звернула увагу молоді на можливість легального працевлаштування в країнах: Монголія, Румунія, Іспанія, Чехія, Болгарія, Словенія, Литва, Ізраїль, з якими Україна уклала угоди на працевлаштування українських трудових мігрантів.

Про ознаки злочину «торгівля людьми» та покарання злочинців розповів молоді заступник начальника відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з  торгівлею людьми ГУ НП Житомирської області Назар Вільчук .

Допомогу постраждалим особам надають в Житомирській області як державні органи, так і громадська організація «Жіночий інформаційно-консультативний центр». Голова ЖІКЦ Ірина Бабенко розповіла про види допомоги   та особливості соціальної роботи  з постраждалими особами від торгівлі людьми.

@OSCE Project Co-ordinator in Ukraine@Morcos_DEV; @CanEmbUkraine; @WaschukCanUA; @CanadaDev; #людинаНЕтовар

 

GOC_colour_en
LOGO_OSCE_Ukraine_UKR_LOGOTYPE_RGB
мин соц полит - логотип
Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare