IMG_4423

IMG_4420IMG_4421

По всій Україні на підробітках понад 930 осіб з Пулинщини, і вже повернулося із закордонних подорожей до 1100 осіб. Про таку статистику щодо трудових мігрантів повідомили старости 4-х об’єднаних територіальних громад Пулинського району на тренінгу з протидії торгівлі людьми.

Тільки один чоловік звернувся за допомогою до старости, коли повернувся із закордону. На заробітки чоловік виїхав давно, але де працював не розповідає. Повернувся змарнілим і без грошей. Староста допоміг йому влаштуватися на роботу за місцем проживання та отримувати до 8 тис. грн. заробітної плати. Чоловік був дуже вдячний, але з часом, психічний стан не покращився, і він почав зловживати алкоголем… На думку старости, з ним щось там трапилось.

На тренінгу учасники та учасниці дізналися про посттравматичний стрес, як результат жорстокої експлуатації людини торгівцями людьми, про його прояви та способи реабілітації постраждалої людини. Старости отримали інформаційні буклети для своїх мешканців з телефонами організацій в Україні, які надають допомогу постраждалим від торгівлі людьми та інформаційну підтримку трудовим мігрантам.

@OSCE Project Co-ordinator in Ukraine@Morcos_DEV@CanEmbUkraine@WaschukCanUA@CanadaDev;

#людинаНЕтовар

 

Дивитися інші заходи ГО ЖІКЦ

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Напишіть відгук