Закінчився в Україні піврічний проект UNFPA, ООН у галузі народонаселення, в рамках якого громадська організація «Жіночий інформаційно-консультативний центр» (ГО ЖІКЦ) посилила спроможність фахівців організації надавати ефективну допомогу постраждалим жінкам та дітям від домашнього насильства, допомогу в реабілітації постраждалих від сексуального насильства та наруги. Фахівці ГО ЖІКЦ підготували навчально-просвітницькі заходи (зокрема онлайн-тренінги)  для населення громад, для внутрішньо переміщених осіб, для працівників соціальної сфери, вчителів та вихователів з наступних тем:

  • Запобігання сексуальним експлуатації та насильству. Основні поняття захисту від сексуальної експлуатації та наруги.
  • Перша психологічна допомога потерпілим від домашнього насилля. Первинна робота з травмою: етапи та інструментарій. Психологічний супровід та адвокація потерпілих від домашнього насильства в судових процесах
  • Психологічний супровід дітей, що зазнали насильства чи стали свідками домашнього насилля. Методологія корекційної роботи з дітьми постраждалими від домашнього насильства
  • Психологічні кризи, захисти та їх корекція. Практикум самодопомоги з подолання стресу.

Команда спеціалістів ГО ЖІКЦ підготовлена до співпраці із спеціалізованими службами у сфері запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі, які створені в громадах Житомирської області, таких як притулки, кризові кімнати, мобільні бригади.

Для покращення роботи спеціалізованих служб з питання надання ефективної допомоги постраждалим від насильства фахівці ГО ЖІКЦ поділяться досвідом з розвитку у спеціалістів цих служб навичок ненасильницького (емпатійного) спілкування та комунікативної компетентності.

Команда фахівців ГО ЖІКЦ в складний для громад час військового конфлікту готова на волонтерських засадах  проводити інформаційну та консультативну роботу з населенням громад з питань захисту від різних проявів насильства та з попередження торгівлі людьми.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ НА ТЕЛЕФОННУ ІНФОРМАЦІЙНУ ЛІНІЮ ПІДТРИМКИ  ГО ЖІКЦ –  ТІЛП  – 096-456-55-56

 

 

 

 

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь