обговорювалося на тренінгу з підвищення кваліфікації тренерів Національного механізму взаємодії суб’єктів , які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Тренери НМВ – представники різних установ та організацій ( освіти, соціального захисту, центрів соціально-психологічної реабілітації, виконавчих органів влади) працювали на питанням виявлення потенційних жертв торгівлі людьми серед різних соціальних груп  з метою проведення з ними превентивної роботи. Важливим напрацюванням тренінгу став аналіз шляхів та методів роботи на місцевому рівні з виявлення постраждалих осіб від торгівлі людьми.

Для подальшої роботи з місцевим населенням тренери обрали різні групи ризику: діти вулиці та діти –сироти, неблагополучні сім’ї , трудові мігранти, молодь , яка навчається в профтехучилищах. Громадська організація « Жіночий інформаційно-консультативний центр» запропонував тренерам спільну взаємодію у проведенні проактивних акцій з виявлення постраждалих осіб від торгівлі людьми ( ПТЛ) та надання їм допомоги.

Тренінг відбувся в рамках проекту « Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів , які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та уряду Канади

Про Національний Механізм Взаємодії Субєктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми…

Дивитися інші заходи ГО ЖІКЦ

@OSCE Project Co-ordinator in Ukraine@Morcos_DEV@CanEmbUkraine@WaschukCanUA@CanadaDev#людинаНЕтовар

IMG_226613 вересня  в  м. Житомирі.IMG_2293IMG_2307

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь