IMG_3403

   9 жовтня 2018 року  Житомирська обласна координаційна рада провела засідання з питань сімейної,  ґендерної політики,  демографічного розвитку,  попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми для студентів Житомирського державного технологічного університету. Головним темами засідання були: інструменти зниження міграції молоді та безпечне працелаштування закордоном.

   Богоявленська  Ю.В., завідувач  кафедрою    управління персоналом та економіки праці ЖДТУ, кандидат економічних наук, доцент, підготовила доповідь про  вивчення позитивного досвіду іноземних держав   під час стажування студентів ЖДТУ за кордоном,  а також  про   інструменти зниження міграції молоді та інтерактивну карту суб’єктів  господарської діяльності, які на території області надають посередницькі послуги у сфері працевлаштування за кордоном та не мають ліцензії.

   Бабенко І.Г., голова громадської організації  «Жіночий інформаційно-консультативний центр», ознайомила студентів із законодавством України,  а саме з Національним механізмом взаємодії суб’єктів в сфері протидії торгівлі людьми.  Також громадською організацією ЖІКЦ були роздані буклети з телефонами гарячої лінії, з  корисними сайтами для трудових мігрантів.

   Інформативну бесіду із студентами провів  оперуповноважений БЗПТЛ Національної Поліції про виявлення 11 злочинів в сфері протидії торгівлі людьми в період 2015-2018 років, а також про початок судового провадження 6 справ з виявлених злочинів.

   Відкрив засідання заступник голови  облдержадміністрації, голова обласної координаційної ради Лагута Я.М., розповівши студентам про ситуацію з трудовою міграцією в Житомирській області та жорсткі умови праці за кордоном.

   На заході були присутні 25 членів Житомирської обласної координаційної ради, а також понад 300 студентів Житомирського державного технологічного університету.

@OSCE Project Co-ordinator in Ukraine@Morcos_DEV@CanEmbUkraine@WaschukCanUA@CanadaDev#людинаНЕтовар

IMG_3393IMG_3398IMG_3403IMG_3405IMG_3410

 

дивись також:

http://www.dpssp.zt.gov.ua/news/news2018/n10_09_torg.html

 

Дивитися інші заходи ГО ЖІКЦ

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare