В міській бібліотеці 8 жовтня було проведено тренінг для освітян, психологів , соціальних працівників Ємільчинської міської об’єднаної територіальної громади тренеркою  ГО ЖІКЦ Марією Климчук.

Які інформаційні заходи потрібно проводити для різних груп населення щодо безпечного працевлаштування, безпечної подорожі за кордон, що означає термін «торгівля людьми», які є види торгівлі людьми, наслідки для громад – всі ці теми були надзвичайно цікавими та корисними для учасників тренінгу.

Засідання Координаційної ради в Ємільчинській райдержадміністрації відбулося за участю координатора проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів , які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Житомирській області» Ірини Бабенко. Про роль кожного члена координаційної ради у проведенні інформаційних заходів з попередження торгівлі людьми з цільовими групами населення, про допомогу постраждалим від торгівлі людьми (ОПТЛ) та про взаємодію групи суб’єктів НМВ в організації допомоги ОПТЛ дискутували учасники засідання.

Ємільчино 2

На@OSCE Project Co-ordinator in Ukraine@Morcos_DEV@CanEmbUkraine@WaschukCanUA;

@CanadaDev#людинаНЕтовар

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь