Тренінг відбувся в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Міністерства соціальної політики «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» 13-14 грудня 2016 року для Попільнянської районної групи суб’єктів взаємодії, що вже 2 роки реалізує ГО«ЖІКЦ». 2За цей час 425 державних службовців пройшли навчання з протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

Згідно Закону України  «Про протидію торгівлі людьми» та Постановою КМУ від 22 серпня 2012 р. № 783 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» до суб’єктів взаємодії входять: управління (відділи) у справах сім’ї та молоді; служби у справах  дітей; центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; управління (відділи) охорони здоров’я; заклади охорони здоров’я; управління (відділи) освіти і  науки дошкільні, загальноосвітні, професійно-технічні та позашкільні навчальні заклади, ВУЗи; управління (відділи) праці та  соціального захисту населення; центри зайнятості; реабілітаційні центри для осіб, які постраждали від торгівлі людьми; територіальні центри соціального обслуговування; центри соціально-психологічної допомоги; органи внутрішніх справ; органи Служби безпеки України; тер. органи (підрозділи) Державної міграційн10ої служби; органи Державної прикордонної служби; громадські організації, які працюють у сфері надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

Проведення тренінгу необхідне для  вдосконалення якості роботи суб’єктів національного механізму взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, а саме проведення інтерв’ю з постраждалою особою, виявлення потреб даної особи та надання їй матеріальної, медичної, психологічної, юридичної допомоги.

1

       4

12

   11  9     85
76 а

6

 

3

 

 

 

 

 

 

@OSCE Project Co-ordinator in Ukraine@Morcos_DEV; @CanEmbUkraine; @WaschukCanUA; @CanadaDev; #людинаНЕтовар

 

GOC_colour_en
LOGO_OSCE_Ukraine_UKR_LOGOTYPE_RGB
мин соц полит - логотип
Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare