IMG_4413

Не просто в Україні говорити про розвиток соціальних підприємств. Особливо в той час, коли майстри та майстрині шукають заробітку за кордоном. Але  соціальні групи незахищених громадян, які хочуть бути офіційно працевлаштовані та соціально захищені, шукають роботу і в Україні.

СП “Барвиста” працевлаштувало жінок, віком після 48 та до 58, яким відмовляли в офіційному працевлаштуванні. Початковий фонд заробітної плати на квартал забезпечив грант з проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні “Запобігання торгівлі людьми шляхом підвищення економічних можливостей груп ризику”. А далі потрібно заробляти самотужки. Перші кроки з налагодження ділових партнерських стосунків із замовниками на пошиття одягу маленькому швейному підприємству зробити не просто. Але є організації, які переймаються соціальними проблемами населення та йдуть на зустріч. До того ж , СП “Барвиста” створено громадською організацією ЖІКЦ, та заплановані прибутки витрачатимуться тільки на соціальні проекти організації.

Наш перший замовник з пошиття одягу ООО УТЕК-МОД підписав угоду про партнерство і надав для перевірки наших можливостей невеличке замовлення. Жінки включилися в роботу з веселим настроєм. Тепер все залежить від команди. А команда склалася позитивна і працьовита.

IMG_4410IMG_4409

@OSCE Project Co-ordinator in Ukraine@Morcos_DEV@CanEmbUkraine@WaschukCanUA@CanadaDe  v#людинаНЕтовар

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Напишіть відгук