«Зміцнення потенціалу об’єднаних територіальних громад Житомирщини у сфері протидії торгівлі людьми», який реалізує ГО ЖІКЦ за підтримки Фонду сприяння демократії.

На тренінгу з протидії торгівлі людьми навчалися 23 мешканця Швайківської ОТГ : 22 жінки та 1 чоловік. За фахом: 7 вчителів шкіл, психолог, 6 бібліотекарів,  соціальний педагог, 3 старости , секретар Швайківської ОТГ, начальник відділу з розвитку економіки, начальник відділу культури та туризму, спеціаліст відділу культури та туризму. Посадової особи, яка б відповідала за протидію торгівлі людьми не визначено в керівній структурі ОТГ. Секретар ОТГ Гусар Ольга Павлівна запевнила, що буде сама координувати це питання поки не визначена відповідальна особа.

Тренінг відбувався в школі селища Швайківка 31 жовтня. З вправи «Аналіз безпеки громади» учасники відмітили групи ризику, які серед населення Швайківської громади можна виділити: 10 осіб безробітних та які мають борги по кредитам, 2 матері одиначки в скрутних життєвих обставинах, 3 особи наркозалежні, 3 особи з інвалідністю, 5 осіб – жертви домашнього насильства. Після перегляду фільму «Скільки коштує торгівлі людьми в Україні» та презентації видів торгівлі людьми з історіями потерпілих, учасниці тренінгу зрозуміли необхідність інформувати осіб груп ризику про правила безпеки при пошуку роботи та допомагати вирішувати їх проблеми за місцем проживання. Всі учасниці та учасник тренінгу висловили позитивну оцінку тренінгу, що розширили свої знання про явище торгівлі людьми та отримали інструменти для попередження злочину на території громади.

швайківка 4швайківка 5швайківка 6швайківка 7швайківка 8щвайківка 1

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь