Захід ОТГ Інформаційно-методичний семінар для представників органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад та райдержадміністрацій з питань реалізації повноважень державної молодіжної, сімейної політики, у галузі фізичної культури і спорту відбувся в м. Баранівка (6.04.17), та м. Коростень (20.04.17).

З питань реалізації державної програми протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим особам новоутвореними об’єднаними територіальними громадами виступили Голова ГО ЖІКЦ  Ірина Бабенко та експерт з реінтеграції постраждалих осіб від торгівлі людьми ГО ЖІКЦ Марія Климчук. Залишається проблемним питання професійних кадрів в ОТГ у даній сфері. В рамках проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми» офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Мінсоцполітики, Жіночим інформаційно-консультативним центром було запропоновано проведення навчань фахівців у сфері протидії торгівлі людьми в 2017-2018 рр.

Заплановано подібні заходи для об’єднаних територіальних громад в м. Попільня (11.05.17), м. Житомир (18.05.17), м. Малин (25.05.17).

@OSCE Project Co-ordinator in Ukraine@Morcos_DEV; @CanEmbUkraine; @WaschukCanUA; @CanadaDev; #людинаНЕтовар

 

GOC_colour_en
LOGO_OSCE_Ukraine_UKR_LOGOTYPE_RGB
мин соц полит - логотип

 

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare