ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» представляє Житомирську область в кластері  Жіночого Консорціуму України  wcu-network.org.ua .

Голова ГО ЖІКЦ Ірина Бабенко прийняла участь у тренінгу для тренерів на тему: «Інструменти фасилітації великих заходів».  Очікується, що по завершенню ТОТ, навчена команда зможе фасилітувати\модерувати заходи (за методологією «Колективний вплив»), до участі у яких запрошуються представники різних секторів (влади, ОГС, місцевих громад тощо), спільною метою яких є комплексне вирішення конкретної проблеми на рівні локальної громади\району, міста\області.тренинг ЖКУ 3

Тренінг відбувся в рамках проекту “Жінки України : залучені, спроможні, незламні”.

Мета проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» (березень 2019 – червень 2024) – підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування ґендерної рівності в Україні.

Досягнення мети відбуватиметься шляхом поліпшення систем управління, підвищення стійкості і продуктивності місцевих організацій, які працюють у сфері захисту прав жінок (жіночі організації) в Україні, та посилення ефективності національних і регіональних платформ, мереж і альянсів. Проект «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» впроваджується за підтримки Уряду Канади, наданій Міністерством закордонних  справ Канади (Global Affairs Canada). Дізнатися більше тут

http://pactukraine.org.ua/sites/default/files/2019-06/women%20of%20ukraine_ukr.pdf

тренинг ЖКУ 1тренинг ЖКУ 2тренинг ЖКУ 5тренинг ЖКУ 4

Очікуються проведення наступних тренінгів в рамках проекту після відміни карантину.
ТОТ «Мобілізація ресурсів»
Передбачається, що після участі у тренінгу учасниці\ки зможуть проводити подібні тренінги для місцевих жіночих організацій.

ТОТ «Моніторинг та оцінка». Передбачається, що після участі у тренінгу учасниці\ки зможуть проводити подібні тренінги для місцевих жіночих організацій та проводити роботу зі збору та аналізу даних для прийняття стратегічних рішень та потреб проекту.

ТОТ «Інструменти та навички адвокації», «Попередження гендерно зумовленого насильства», «Інтегрування ґендерного підходу в місцеві плани розвитку», «Надання послуг постраждалим від гендерно зумовленого насильства» Передбачається, що після участі у тренінгах, навчені тренерки\ри проведуть по 2 тренінги з питань адвокації та гендерно зумовленого насильства для жіночих організацій, що залучаються двома хвилями.

ТОТ «Клієнт-орієнтоване програмування». Передбачається, що після участі у тренінгу учасниці\ки зможуть проводити подібні тренінги для місцевих жіночих організацій.Учасниці\ки оволодіють знаннями та практикою розробки програм, орієнтованих на максимальне врахування потреб ключових груп; із залученням представниць\ків ключових груп тощо.

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь