IMG_8347

20 активних мешканців Тетерівської громади (18 жінок та 2 чоловіка) прийняли участь у тренінгу «Формування безпечного середовища в громаді стосовно проявів торгівлі людьми». Захід проходив в будинку культури. 9 фахівців представляли різні служби сільської ради, 2 психолога загальноосвітнього закладу, 3 фахівця з дитячих навчальних закладів, 2 представника з комунальних підприємств сільської ради, 3 бібліотекаря, 1 представник «Молодіжної ради».

Під час тренінгу були детально розглянуті прямі та непрямі ознаки, за якими можна виявляти постраждалих осіб від торгівлі людьми з числа тих, хто повернувся з-за кордону.  Як проводити бесіду з такою особою, як досягти довірливого спілкування, в чому полягає етика роботи соціального працівника з постраждалими від торгівлі людьми – питання, які були заявлені в очікуваннях учасників тренінгу. Учасники та учасниці тренінгу активно працювали в групах над виробленням проектів інформаційних заходів для груп ризику.

З анкет учасників дізналися, що знання , отримані на тренінгу будуть використовувати в своїй практичній роботи з цільовими групами.

IMG_8392IMG_8397Тетерівка 2Тетерівка

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Напишіть відгук