Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми спільно з суб’єктами Національного механізму взаємодії 30 липня 2018 року в обласних центрах України провела інформаційну кампанію “#протиДІЙ торгівлі людьми”.

Акція відбувалася у форматі квест-лабіринту для підвищення обізнаності населення щодо проблеми сучасного рабства. Шукаючи роботу, трудові мігранти потрапляють в умовні стіни лабіринту.  Учасники квесту, отримали реальні історії вербування, знаходили вихід із невідомих ситуацій щоб уникнуть потрапляння в торгівлю людьми, змінювали своє ставлення до сумнівних пропозицій щодо працевлаштування, та перевіряли власні знання  щодо правил безпечної міграції та працевлаштування за кордоном. Понад 150 осіб перевірили свої знання на безпечний виїзд за кордон пройшовши «лабіринт можливостей».

Кількість учасників лабіринту, які погодилися хоча б на одну ризиковану пропозицію (гіпотетично могли би потрапити в ситуацію торгівлі людьми)  – 89 осіб (17 – чоловіків та  72 жінки)

Кількість учасників лабіринту, які не прийняли жодної ризикованої пропозиції (не потрапили в ситуацію торгівлі людьми) – 64 особи (14 чоловіків та  50  жінок)IMG_1986

ГО Жіночий інформаційно-консультативний центр в м. Житомир проводив  акцію спільно з Департаментом праці, соціальної та сімейної політики, представниками служби у справах дітей, управління науки та освіти, управління культури Житомирської облдержадміністрації, обласного центру зайнятості та оперуповноваженими ВБЗПТЛ Національної поліції.

Понад 1000 буклетів з корисною інформацією для трудових мігрантів було розповсюджено під час акції волонтерами на вулицях м. Житомир. Молодіжний соціальний театр ГО « Воскресіння» демонстрував сценки на тему попередження торгівлі людьми.

Щороку, органами влади України ідентифікуються близько 200 громадян, які стали жертвами торгівлі людьми. За даними міжнародних організацій, ця цифра значно вища, і сягає близько 1 тисячі осіб.

IMG_1952IMG_1956IMG_1918IMG_1944

Дивись також:

Торгівельне рабство_Тема Дня 30.07.18 –  UA Житомир

Більше фото з акції:
Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь