В м. Житомир цикл тренінгових занять,  спрямований   на  зняття емоційного та психологічного напруження у дітей, самопізнання себе, формування навичок адекватного емоційного реагування  у ситуаціях, які зумовлюють страх, опанування техніками самодопомоги при виникненні страху та тривожності, активізацію внутрішніх ресурсів, розвиток толерантного  ставлення до оточуючих, поваги до друзів та однолітків, опанування стратегіями вирішення міжособистісних конфліктних ситуацій та розвиток лідерських якостей проводить психолог громадської організації «Жіночого інформаційно-консультативного центру» Аліна Бродовська в літніх таборах для дітей ВПО, організованих Житомирською міською радою.

Тренінгові заняття підбираються та проводяться  з урахуванням віку та включають в себе: елементи арт-терапії та мозкового штурму, психологічні ігри, ребуси, обговорення тематичних мультфільмів. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку пропонуються корекційно-розвиткові заняття, які спрямовані на розвиток уваги, пам’яті, мислення, уяви.

Також, як волонтер-психолог, Аліна проводить тренінгові та корекційно-розвиткові заняття для  дітей з особливими потребами в Дитячій громадській організації « Все робимо самі».

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь