Радомишль КС

Проект “Зміцнення потенціалу об’єднаних територіальних громад Житомрщини у сфері протидії торгівлі людьми” спрямовано на посилення участі активних членів громади : представників виконкомів та адміністрації ОТГ, вчителів , бібліотекарів, медиків, дільничних інспекторів міліції,  соціальних працівників у попередженні трудових мігрантів щодо  ризиків нелегального працевлаштування за кордоном, у виявленні постраждалих від торгівлі людьми серед мешканців ОТГ, у формуванні політики протидії торгівлі людьми в місцевих громадах. Проект фінансується Фондом сприяння демократії Відділу преси , освіти та культури Посольства США в Україні шляхом надання гранту громадській організації «Жіночий інформаційно-консультативний центр» для проведення навчання активу громад та проведення інформаційних кампаній для населення.

Представники Радомишльської міської ОТГ, Потіївської сільської ОТГ, Вишевицької ОТГ поділилися своїми думками щодо організації роботи з населенням з попередження торгівлі людьми та можливості надавати допомогу постраждалим особам. Не вистачає фахівців з соціальної роботи з відповідною освітою, не має фахових психологів для роботи з групами ризику та постраждалими. Саме тому ОТГ підтримують практичний зв’язок з управлінням праці та соціального захисту населення (районних координаторів у сфері протидії торгівлі людьми) для отримання консультацій та для практичної допомоги і з спеціалістами районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З представниками ОТГ були обговорені юридичні питання щодо укладання Договорів співпраці між ОТГ району в спільному проекті протидії торгівлі людьми та об’єднанні ресурсів : фахівців, фінансів. З’ясувалося, що районна лікарня утримується з бюджетів ОТГ району, тому надати безкоштовну медичну допомогу постраждалій від торгівлі людьми особі буде можливим.

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Напишіть відгук