21 – 23 травня 2015 року на базі санаторію «Дениші», в рамках національного проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Міністерства соціальної політики «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми», за фінансової підтримки Уряду Канади, відбувся тренінг для тренерів.

Учасниками тренінгу були 20 державних службовців, серед яких: представники департаменту ССМ та служби у справах дітей Житомирської ОДА, представники міських та районних груп суб’єктів взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Бердичівському, Коростенському та Малинському районах.

Всі учасники, згідно плану реалізації проекту в Житомирській області, нещодавно пройшли навчальний тренінг з протидії торгівлі людьми та поширення механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Тренінг для тренерів провели досвідчені тренери, які пройшли відповідне навчання і тривалий час співпрацюють з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Мручковська Ельвіра та Ігнатьєва Альона.

Протягом трьох днів державні службовці мали змогу поглибити свої знання у сфері протидії торгівлі людьми, з особливостями ознайомитися роботи з  постраждалими Заезд от торгівлі людьми Много та усвідомити роль державних структур у ідентифікації та наданні статусу постраждалим Заезд от торгівлі людьми Много. Під час тренінгу було підкреслено, що механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми має стати ефективною системою надання комплексної допомоги постраждалим від торгівлі людьми і захисту їх прав та інтересів, з дотриманням вимог міжнародного і національного стандартів.

Отримані, в ході тренінгу, знання учасники мали змогу закріпити під час практичних вправ та рольових ігор.

Всі учасники продемонстрували готовність не лише виконувати покладені на них обов’язки, а й поширювати отримані знання серед своїх колег. Вони зазначили, що подібні заходи не лише підвищують фаховість суб’єктів взаємодії, але й актуалізують проблему.

«Після проведеного тренінгу, я зрозуміла, що проблема торгівлі людьми – найактуальніша на сьогодні» – поділилася своїми враженнями Курганська Тетяна, директор Малинського міського ЦСССДМ.

По завершенні тренінгу учасники отримали сертифікати тренерів з поширення національного механізму взаємодії структур, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, та висловили велику подяку тренерам та організаторам даного заходу – «Жіночому інформаційно-консультативному центрі».

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare