522 особи в Україні отримали державний статус постраждалих від торгівлі людьми: 260 чоловіків, 209 жінок, 53 дитини; з них 516 громадян України та 6 іноземців. За видами експлуатації : 296 – трудова експлуатація, 119 – сескуальна, 50 – жебрацтво, 29 – втягнення у незаконну діяльність, 10 – вилучення органів, 9- продаж дитини, 1 – сурогатне материнство; змішана ( трудова та сексуальна) – 8 осіб.

27-28 березня  11 громадських організацій, виконавців 5-ти річного національного проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» в офісі Координатора проектів ОБСЄ в Україні звітувались про результати їх роботи в областях та обговорювати проблемні питання , пов’язані з децентарізацією влади. Навчання старост сіл з організації роботи на місцях з протидії торгівлі людьми було ключовим питанням звітів.

Заступник міністра мінсоцполітики Наталія Федорович ознайомила лідерів організацій з розробленими міністерством  індикаторами для виявлення постраждалих осіб від торгівлі людьми та статистикою щодо наданих статусів постраждалих українців від торгівлі людьми.

Координатор проекту « Людська безпека…» Лілія Грудко звернула увагу на проведення систематичних інформаційних кампаній з протидії торгівлі людьми та посилення роботи з виявлення дітей, ймовірно постраждалих від торгівлі людьми.

@OSCE Project Co-ordinator in Ukraine@Morcos_DEV@CanEmbUkraine@WaschukCanUA@CanadaDev#людинаНЕтовар

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь