було ключовою темою на засіданні «круглого столу» представників Горщиківської та Ушомирської сільських рад Коростенського району з членами районної координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми , яке відбулося в селі Поліському 7 жовтня.

Якою місцевою чи районною програмою : «Молодь і родина Коростенщини» чи Програма боротьби зі злочинністю, забезпечується безпечна трудова міграція коростенців та захист прав трудових мігрантів, якщо їм довелося пережити шахрайство чи ситуацію «торгівлі людьми»?

Представники об’єднаних територіальних громад не мають подібних місцевих програм боротьби із торгівлею людьми і ще не готові до формування місцевої політики з цього питання. Бракує обізнаності з наслідками для України торгівлі людьми. Учасниками круглого столу було надано статистику постраждалих українців від цього злочину, ознайомлено з видами торгівлі людьми та з причинами, які штовхають людей на ризиковані пропозиції працевлаштування за кордоном.

Учасники круглого столу погодились з необхідністю системної інформаційної роботи з населенням та проведенням аналізу безпеки місцевості щодо пропозицій з працевлаштування посередниками та щодо рівня уразливості окремих груп населення. Всі отримали інформаційні матеріали з питань напрямків державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, з повноважень суб’єктів національного механізму взаємодії та рекомендації щодо проведення цільових інформаційних заходів з метою виявлення постраждалих осіб від торгівлі людьми.

На@OSCE Project Co-ordinator in Ukraine@Morcos_DEV@CanEmbUkraine@WaschukCanUA;

@CanadaDev#людинаНЕтовар

 

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь