Тренінг для держслужбовців Малина

20 – 21 квітня +2015 року відбувся дводенний навчальний тренінг для державних службовців Малинської міської ради та Малинської райдержадміністрації в рамках національного проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Міністерства соціальної політики «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» за фінансової підтримки Уряду Канади.

20 державних службовців поінформовані з сучасним станом боротьби з торгівлею людьми в світі та Україні, поглибили свої знання законодавчої бази у сфері протидії торгівлі людьми, ознайомились з порядком встановлення статусу потерпілим від торгівлі людьми та механізмом надання допомоги жертвам торгівлі людьми.

Психолог ознайомила учасників з поняттям «посттравматичний стресовий розлад» та його основними симптомами, для запобігання упередженого ставлення до потерпілих та особливості роботи з ними, було надано інформацію про основні причини уразливого стану особи, яка може потрапити у пастку торгівців людьми. Також було висвітлено принципи консультування постраждалих осіб, для надання адекватної допомоги та соціально-психологічної підтримки, Тому числі в і під час бесіди та консультуванні.

Учасники тренінгу висловили подяку за можливість отримати ґрунтовну інформацію у сфері протидії торгівлі людьми, відпрацювати на практиці основні види роботи (складання опитувальника, складання плану реабілітаційних заходів та ін.). Та налагодити співпрацю з громадською організацією «Жіночий інформаційно-консультативний центр».

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Напишіть відгук