1345 постраждалих осіб від торгівлі людьми в 2019 році виявлено Міжнародною організацією з міграції в Україні, понад 800 осіб вже звернулися за допомогою до МОМ в 1 кварталі 2020 року.

Колежанками ГО ЖІКЦ проведено тренінги на тему «Формування безпечного середовища в громаді щодо проявів торгівлі людьми» для понад 600 активним членам громади, які надають послуги різним категоріям населення, а саме це: бібліотекари, освітяни, працівники клубів, старости сіл, медпрацівники, працівники апарату сільських та селищних рад. Для керівників 34 ОТГ було надано рекомендації з питання організації роботи на території громади щодо протидії торгівлі людьми, обговорено варіанти місцевих нормативно-правових актів та механізми надання допомоги ОПТЛ (особам постраждалим від торгівлі людьми). Заходи відбулися в рамках проекту «Зміцнення потенціалу об’єднаних територіальних громад Житомирщини у сфері протидії торгівлі людьми» за підтримки Фонду сприяння демократії Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Торгівлі людьми як явище починається в громадах, де відсутня можливість працевлаштування для багатьох осіб, відсутність відповідної роботи соціальних служб з групами ризику, відсутність якісної інформаційної роботи з населенням про правила безпечного працевлаштування за кордоном.

Експертка ГО ЖІКЦ з реінтеграції осіб, які постраждали ввід торгівлі людьми Марія Климчук розповідала учасникам тренінгу про реальні історії рабства , приниження, насильства, які пережили мешканці Житомирщини , чоловіки, жінки, діти. Про різні види торгівлі людьми учасники тренінгу навіть не здогадувалися. Поради з безпечної подорожі за кордон та працевлаштування як за кордоном так і в Україні стали корисною та вчасною інформацією , оскільки багато людей з сільської місцевості їдуть на заробітки

Поділитися
FacebookVKGoogle+TwitterShare

Залишити відповідь